Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Priest (2011) HD

Priest (2011) HD

Vampire KillerMay. 05, 2011 (USA)87 Min.PG-13
Your rating: 0
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Karl Urban isBlack Hat
Black Hat
Maggie Q isPriestess
Priestess
Christopher Plummer isMonsignor Orelas
Monsignor Orelas
Brad Dourif isSalesman
Salesman
Alan Dale isMonsignor Chamberlain
Monsignor Chamberlain

Permbledhje

Ne nje bote te se ardhmes një prift vepron kundër urdhrave të kishës në mënyrë që të shpëtojë mbesën e tij e cila është grabitur nga vampirët.

Titulli origjinalPriest
Vlerësimi IMDb5.7 100,135 votes
Vlerësimi TMDb5.3 564 votes