Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Racer and the Jailbird (2017) HD

Racer and the Jailbird (2017) HD

Oct. 04, 2017 130 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

-Historia e dashurisë e Xhixhit, një gangster që merret me vjedhjen e bankave dhe Bibit, një vajze të re që është pilote garash me makina….

TITULLI ORIGJINALLe Fidèle
VLERSIMI IMDb6.5 votes
VLERSIMI TMDb6.3 18 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...