Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Rambo 5: Last Blood (2019) HD

Rambo 5: Last Blood (2019) HD

Dec. 05, 2019
Your rating: 0
9.2 12 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Në këtë kapitull, John Rambo, i prekur nga stresi post-traumatik, jeton në Arizonë, duke punuar në një fermë. Për të kujdeset një grua, e cila një ditë i tregon se një kartel meksikan i ka rrëmbyer të bijën. Dhe Rambo rikthehet në aksion….

TITULLI ORIGJINALRambo 5: Last Blood
VLERSIMI IMDb6.6 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...