Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Rampant (2018) HD

Rampant (2018) HD

A darkness looms over the kingdomOct. 25, 2018 129 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Princi i ri dhe i dhënë pas qejfeve, Li Çung kthehet në qytetin e tij të lindjes Joseon, pasi vëllai i tij vritet dhe i lë si amanetin e fundit gruan dhe fëmijën që do i vijë në jetë. Gjatë rrugës ai përballet me një tufë njerëzish që kthehen në përbindësha të tërbuar si pasojë e një tërbimi ngjitës nga kafshimet. A do arrijë ai ta shpëtojë prej tyre qytetin e tij dhe njerëzit e zemrës?

Titulli origjinal창궐
Vleresimi IMDb6.2 votes
Vleresimi TMDb6.4 18 votes