Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Raze (2013) HD

Raze (2013) HD

Fight or die!Apr. 21, 2013 (USA)92 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI


Filmi fokusohet në dy gra të abuzuara dhe 50 gra të tjera të detyruar të luftojnë njëra me tjetren duke përdorur vetëm duart e tyre, një sfidë nga Sabira e cila arrinë kulmin e fitore’s por në fund dëshpërohet…

TITULLI ORIGJINALRaze
VLERSIMI IMDb5.2 4,774 votes
VLERSIMI TMDb5.1 47 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...