Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Realms (2018) HD

Realms (2018) HD

Oct. 14, 2018 90 Min.
Your rating: 0
9.8 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Director

Aktoret

Pershkrimi

Ngjarjet zhvillohen në Bangkok, Tajlandë. Pas një ndjekjeje nga policia deri në një përplasje të papritur, dy grabitës bankash amerikanë dhe tre pengjet e tyre vendas, strehohen në një vilë të mistershme në pyll. Ndërkohë që kriminelët bëhen gati për lëvizjen e tyre të radhës dhe pengjet mundohen të arratisen, fillojnë të kuptojnë se asnjëri prej tyre s’është i sigurt nga e liga që ekziston në atë shtëpi…

Titulli origjinalRealms
Vleresimi IMDb5.0 votes
Vleresimi TMDb2 2 votes