Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Reign of the Supermen (2019) HD

Reign of the Supermen (2019) HD

Nothing ever truly dies.Jan. 13, 2019 87 Min.
Your rating: 10
7.7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Sam Liu
Director

AKTORËT

Rebecca Romijn isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Rainn Wilson isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Khary Payton isJohn Henry Irons / Steel (voice)
John Henry Irons / Steel (voice)
Cameron Monaghan isConnor Kent / Superboy (voice)
Connor Kent / Superboy (voice)
Charles Halford isEradicator (voice)
Eradicator (voice)
Patrick Fabian isHank Henshaw (voice)
Hank Henshaw (voice)
Rosario Dawson isDiana Prince / Wonder Woman (voice)
Diana Prince / Wonder Woman (voice)
Shemar Moore isVictor Stone / Cyborg (voice)
Victor Stone / Cyborg (voice)

PËRSHKRIMI

Pas betejës shkatërruese të Ditës së Gjykimit, bota po përpiqet të jetoj pa Supermenin. Kur njerëz të ndryshëm shfaqen duke e quajtur veten Supermen, Lois Lejn dhe të tjerë mblidhen për të zgjidhur misterin….

TITULLI ORIGJINALReign of the Supermen
VLERSIMI IMDb7.2 votes
VLERSIMI TMDb7.4 29 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...