Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Replicas (2018) HD

Replicas (2018) HD

Some humans are unstoppableNov. 01, 2018 107 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Keanu Reeves isWilliam Foster
William Foster
Alice Eve isMona Foster
Mona Foster
Emjay Anthony isMatt Foster
Matt Foster
Emily Alyn Lind isSophie Foster
Sophie Foster
Amber Rivera isMargaret
Margaret

PËRSHKRIMI

Kur familja e tij vdes në një aksident, Uilliami, një shkencëtar i zoti, kërkon me çdo kusht të përdorë aftësitë e tij për të kthyer sërish gruan dhe fëmijët e tij në jetë… duke i klonuar….

TITULLI ORIGJINALReplicas
VLERSIMI IMDb5.5 votes
VLERSIMI TMDb5.4 66 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...