Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Repo Men (2010) HD

Repo Men (2010) HD

For a price, any organ in your body can be replaced. But it can also be repossessed.Mar. 18, 2010 (USA, Canada)111 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Vendosur në të ardhmen e afërt, kur organet artificiale mund të blihen me kredi, bëhet fjalë rreth një njeriu i cili lufton për të bërë pagesën për një zemër që ka blerë. Por gjithsesi ai duhet të arratiset para se ti thotë Tikerit se është i perndjekur.

Titulli origjinalRepo Men
Vlerësimi IMDb6.3 90,259 votes
Vlerësimi TMDb6.1 541 votes