Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Restless (2011) HD

Restless (2011) HD

Who do you live for?Sep. 16, 2011 (USA)91 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Gus Van Sant
Director

AKTORËT

Mia Wasikowska isAnnabel Cotton
Annabel Cotton
Henry Hopper isEnoch Brae
Enoch Brae
Ryo Kase isHiroshi Takahashi
Hiroshi Takahashi
Schuyler Fisk isElizabeth Cotton
Elizabeth Cotton
Jane Adams isMabel Tell
Mabel Tell
Lusia Strus isRachel Cotton
Rachel Cotton
Jesse Henderson isAlger Cofax
Alger Cofax
Christopher D. Harder isFuneral Director
Funeral Director

PËRSHKRIMI

Simbologjisti i Harvardit Robert Langdon punon për të zgjidhur një vrasje dhe për të parandaluar një akt terrorist kundër Vatikanit. 

TITULLI ORIGJINALRestless
VLERSIMI IMDb6.8 15,536 votes
VLERSIMI TMDb6.2 125 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...