Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Robin Hood: The Rebellion (2018) HD

Robin Hood: The Rebellion (2018) HD

Nov. 05, 2018 92 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Ben Freeman isRobin Hood
Robin Hood
Brian Blessed isFriar Tuck
Friar Tuck
Marie Everett isMaid Marian
Maid Marian
Jamie Kenna isLittle John
Little John
James G. Nunn isWill Scarlett
Will Scarlett
James Oliver Wheatley isSheriff of Nottingham
Sheriff of Nottingham
James Groom isGuy of Gisborne
Guy of Gisborne
Martyn Ford isBrimstone
Brimstone

PËRSHKRIMI

Pasi sherifi i tiran i Notingamit i rrëmben të dashurën, Robin Hudi legjendar, bashkë me miqtë e tij rebelë, nisin një mision të guximshëm për të shpëtuar atë dhe popullin, nga regjimi mizor i sherifit….

TITULLI ORIGJINALRobin Hood: The Rebellion
VLERSIMI IMDb5.7 votes
VLERSIMI TMDb4.7 36 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...