Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Robin Hood (2018) HD

Robin Hood (2018) HD

A Thief's Work Is Never Done.Sep. 01, 2018 104 Min.
Your rating: 0
8.7 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Taron Egerton isRobin Hood
Robin Hood
Jamie Foxx isLittle John
Little John
Ben Mendelsohn isSheriff of Nottingham
Sheriff of Nottingham
Eve Hewson isMaid Marian
Maid Marian
Jamie Dornan isWill Scarlet
Will Scarlet
Tim Minchin isFriar Tuck
Friar Tuck
Josh Herdman isRighteous
Righteous
Roderick Hill isBoat Doctor
Boat Doctor

PËRSHKRIMI

Një luftëtar i kryqëzatave dhe komandanti “Moor” ngrejnë një revoltë të guximshme kundër mbretërisë së korruptuar angleze…

TITULLI ORIGJINALRobin Hood
VLERSIMI IMDb5.8 votes
VLERSIMI TMDb7.2 6 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...