Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Room (2015) HD

Room (2015) HD

Love knows no boundariesOct. 16, 2015 (Ireland, Canada, UK, USA)117 Min.R
Your rating: 0
9.6 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jacob Tremblay isJack Newsome
Jack Newsome
Joan Allen isNancy Newsome
Nancy Newsome
William H. Macy isRobert Newsome
Robert Newsome
Amanda Brugel isOfficer Parker
Officer Parker
Joe Pingue isOfficer Grabowski
Officer Grabowski
Cas Anvar isDr. Mittal
Dr. Mittal
Wendy Crewson isTalk Show Host
Talk Show Host

Permbledhje

Pasi vogëlushi 5-vjeçar Xhak dhe e ëma e tij arratisen nga dhoma e mbyllur që Xhak kishte njohur gjatë gjithë jetës së tij, vogëlushi bën një zbulim të madh: atë të botës së jashtme.

Titulli origjinalRoom
Vlerësimi IMDb8.2 216,576 votes
Vlerësimi TMDb8.1 2158 votes