Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Rushlights (2013) HD

Rushlights (2013) HD

All is fair in love and murder.Jun. 21, 2013 (USA)96 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Antoni Stutz
Director

Aktoret

Beau Bridges isSheriff Robert Brogden Jr.
Sheriff Robert Brogden Jr.
Aidan Quinn isCameron Brogden
Cameron Brogden
Josh Henderson isBilly Brody
Billy Brody

Pershkrimi

Billi dhe Sara, dy të dashuruar nga periferia e Los Anxhelosit,shkojnë në një qytet të vogël për të marrë një pasuri e clia nuk u takon atyre me të drejtë por do të kenë përballë një armik që do të bëj gjithçka për atë pasuri.

Titulli origjinalRushlights
Vleresimi IMDb6.6 2,975 votes
Vleresimi TMDb4.5 15 votes
Loading...