Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Rust and Bone (2012) HD

Rust and Bone (2012) HD

May. 17, 2012 (France) 123 Min. R
Your rating: 0
6.5 2 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Permbledhje

I vendosur në krye të përkujdesjes së djalit të tij, Alani largohet nga Belgjika për të shkuar të jetojë me motrën e tij dhe burrin e saj si një familje. Lidhja e Alanit me Stefaninë, një stërvitëse balenash vrasëse, bëhet edhe më e thellë pasi Stefania pëson një aksident të tmerrshëm.

Titulli origjinal De rouille et d'os
Vlerësimi IMDb 7.5 53,746 votes
Vlerësimi TMDb 7.1 434 votes
Loading...