Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Rust Creek (2018) HD

Rust Creek (2018) HD

Choose your prey carefullyJan. 04, 2019 108 Min.
Your rating: 0
9.7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një studente e shkëlqyer humbet rrugës për në një intervistë pune. Një kthesë e gabuar e bën të ngecë në pyjet e Kentakit. Ajo duhet të mbrojë veten nga faktorët e ashpër të natyrës si dhe nga një bandë kriminelësh të pamëshirshëm. Si pasojë, detyrohet të krijojw një aleancë të ankthshme me një vetmitar të panjohur, qëllimet e të cilit janë të panjohura….

TITULLI ORIGJINALRust Creek
VLERSIMI IMDb5.5 votes
VLERSIMI TMDb5.3 10 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...