Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Safe House (2012) HD

Safe House (2012) HD

No one is safeFeb. 09, 2012 (South Africa, Japan, USA)115 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ryan Reynolds isMatt Weston
Matt Weston
Vera Farmiga isCatherine Linklater
Catherine Linklater
Brendan Gleeson isDavid Barlow
David Barlow
Sam Shepard isHarlan Whitford
Harlan Whitford
Nora Arnezeder isAna Moreau
Ana Moreau
Jenna Dover isCIA Analyst
CIA Analyst

Permbledhje

Pas 10 vitesh në arrati nga akuza për tradhti, agjenti më i mirë i C.I.A-s, dorëzohet. Por kur shtëpia e sigurisë ku ai mbahej, sulmohet nga mercenarët, një agjent i ri do ta ndihmojë të arratiset. Tani dy aleatët e pazakontë, duhet të mbijetojnë si të mundin dhe të zbulojnë njeriun përgjegjës që i do me çdo kusht të vdekur…

Titulli origjinalSafe House
Vlerësimi IMDb6.8 173,709 votes
Vlerësimi TMDb6.3 1187 votes