Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Safe House (2012) HD

Safe House (2012) HD

Askush nuk është i sigurt...Feb. 09, 2012 (South Africa, Japan, USA)115 Min.R
Your rating: 0
8.2 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Ryan Reynolds isMatt Weston
Matt Weston
Vera Farmiga isCatherine Linklater
Catherine Linklater
Brendan Gleeson isDavid Barlow
David Barlow
Sam Shepard isHarlan Whitford
Harlan Whitford
Nora Arnezeder isAna Moreau
Ana Moreau
Jenna Dover isCIA Analyst
CIA Analyst

PËRSHKRIMI

Pas 10 vitesh në arrati nga akuza për tradhti, agjenti më i mirë i C.I.A-s, dorëzohet. Por kur shtëpia e sigurisë ku ai mbahej, sulmohet nga mercenarët, një agjent i ri do ta ndihmojë të arratiset. Tani dy aleatët e pazakontë, duhet të mbijetojnë si të mundin dhe të zbulojnë njeriun përgjegjës që i do me çdo kusht të vdekur…

TITULLI ORIGJINALSafe House
VLERSIMI IMDb6.8 173,709 votes
VLERSIMI TMDb6.3 1187 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...