Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Savage (2018) HD

Savage (2018) HD

Apr. 30, 2019 112 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Siwei Cui
Director

Aktoret

Chang Chen isWang Kang Hao
Wang Kang Hao
Huang Jue isLao Er
Lao Er
Li Guangjie isHan Xiao Song
Han Xiao Song
Liao Fan isLao Da
Lao Da
Liu Hua isGuo San
Guo San
Ni Ni isSun Yan
Sun Yan

Permbledhje

I bllokuar nga kushte ekstreme në majën e malit Baekdu, një oficer policie detyrohet të luftojë me disa grabitës që kërkojnë arin e fshehur në atë zonë…

Titulli origjinal雪暴
Vlerësimi IMDb5.9 votes
Vlerësimi TMDb6.3 7 votes