Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Scary Movie 3 (2003) HD

Scary Movie 3 (2003) HD

Great trilogies come in threes.Oct. 24, 2003 (USA, Canada)84 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

David Zucker
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Në serine e tretë të komedise Scary Movie, Cindy ka për të hetuar nje videokasete te cuditshme, dhe  ndihmon presidentin e SHBA per parandalimin e një pushtim alien…

TITULLI ORIGJINALScary Movie 3
VLERSIMI IMDb5.5 115,483 votes
VLERSIMI TMDb5.6 668 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...