Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Scary Stories to Tell in the Dark (2019) HD

Scary Stories to Tell in the Dark (2019) HD

Duhet të jetë sezoni i shtrigave.Aug. 08, 2019 103 Min.
Your rating: 0
7.3 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Zoe Colletti isStella Nicholls
Stella Nicholls
Michael Garza isRamón Morales
Ramón Morales
Gabriel Rush isAuggie Hilderbrandt
Auggie Hilderbrandt
Dean Norris isRoy Nicholls
Roy Nicholls
Gil Bellows isChief Turner
Chief Turner
Austin Zajur isChuck Steinberg
Chuck Steinberg
Kathleen Pollard isSarah Bellows
Sarah Bellows

PËRSHKRIMI

Hija e familjes Bellows ka zënë vend të madh në qytetin e vogël të Luginës Mill, për breza. Në një rezidencë që e reja Sarah Bellows e kthen jetën e saj të torturuar dhe sekretet e tmerrshme në një seri tregimesh të frikshme. Këto histori të tmerrshme së shpejti kanë një mënyrë për t’u bërë shumë të vërteta për një grup adoleshentë që nuk dyshojnë që pengohen në shtëpinë e plaçkitur të Sarës.

TITULLI ORIGJINALScary Stories to Tell in the Dark
VLERSIMI IMDb6.4 votes
VLERSIMI TMDb6.5 323 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...