Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Se7en (1995) HD

Se7en (1995) HD

Seven deadly sins. Seven ways to die.Sep. 22, 1995 (USA)127 Min.R
Your rating: 10
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Brad Pitt isDetective David Mills
Detective David Mills
Morgan Freeman isDetective Lt. William Somerset
Detective Lt. William Somerset
Gwyneth Paltrow isTracy Mills
Tracy Mills
Kevin Spacey isJohn Doe
John Doe
R. Lee Ermey isPolice Captain
Police Captain
Richard Roundtree isDist. Atty. Martin Talbot
Dist. Atty. Martin Talbot
Richard Schiff isMark Swarr
Mark Swarr
Julie Araskog isMrs. Gould
Mrs. Gould
Mark Boone Junior isGreasy F.B.I. Man
Greasy F.B.I. Man

Permbledhje

Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.

Titulli origjinalSe7en
Vlerësimi IMDb8.6 1,093,348 votes
Vlerësimi TMDb8 4590 votes