Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Seoul Station (2016) HD

Seoul Station (2016) HD

Aug. 17, 2016 (South Korea)92 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Një mama dhe e bija e saj shpërngulen për të jetuar në një qytet të ri ku zbulojnë se në shtëpinë ngjitur një vajzë ka vrarë prindërit e saj. Kur vajza e saj miqësohet me djalin e mbijetuar ata mësojnë që fundi sështë shumë larg.

TITULLI ORIGJINAL서울역
VLERSIMI IMDb6.0 1,195 votes
VLERSIMI TMDb5.8 16 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...