Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Serenity (2019) HD

Serenity (2019) HD

On Plymouth Island, no one ever dies… unless you break the rulesJan. 24, 2019 102 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Kapiteni i një varke peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten të futur në kurth në një realitet ku asgjë nuk është ashtu siç duket.

Titulli origjinalSerenity
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb5.2 630 votes