Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Serenity (2019) HD

Serenity (2019) HD

Në Plymouth Island, askush nuk vdes ... nëse nuk i thyejnë rregullat..Jan. 24, 2019 106 Min.
Your rating: 4
4.7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Anne Hathaway isKaren Zariakas
Karen Zariakas
Diane Lane isConstance
Constance
Jason Clarke isFrank Zariakas
Frank Zariakas
Jeremy Strong isReid Miller
Reid Miller

PËRSHKRIMI

Kapiteni i një varke peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten të futur në kurth në një realitet ku asgjë nuk është ashtu siç duket…

TITULLI ORIGJINALSerenity
VLERSIMI IMDb5.2 votes
VLERSIMI TMDb4.9 67 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...