Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Shadow Dancer (2012) HD

Shadow Dancer (2012) HD

Feb. 12, 2012 (UK, Ireland)101 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

James Marsh
Director

Aktoret

Andrea Riseborough isColette McVeigh
Colette McVeigh
Gillian Anderson isKate Fletcher
Kate Fletcher
David Wilmot isKevin Mulville
Kevin Mulville
Stuart Graham isIan Gilmour
Ian Gilmour
Maria Laird isYoung Collette
Young Collette

Pershkrimi

Një film triler me spiunazh dhe nuk është kurrë e qartë na cila anë janë të mirët. Koleta arrestohet nga një agjent pasi që është një anëtare e dyshuar e IRA-s dhe shërbimet sekrete britanike do t’i shmangin burgun dhe largësinë nga djali i saj, në shkëmbim të informacioneve.

Titulli origjinalShadow Dancer
Vleresimi IMDb6.2 10,310 votes
Vleresimi TMDb5.8 74 votes
Loading...