Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Share (2019) HD

Share (2019) HD

May. 19, 2019 89 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Në një gjimnaz shkaktohet një kaos nga një video intime e një nxënëseje, Mendit, në rrethana aspak të favorshme. Tani, Mendi dhe familja e saj duhet të luftojnë për të gjetur fajtorin ndër shokët e saj….

TITULLI ORIGJINALShare
VLERSIMI IMDb5.7 votes
VLERSIMI TMDb5.3 4 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...