Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Shazam! (2019) HD

Shazam! (2019) HD

Just Say The WordMar. 23, 2019 132 Min.
Your rating: 10
8.7 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Asher Angel isBilly Batson
Billy Batson
Mark Strong isDoctor Thaddeus Sivana
Doctor Thaddeus Sivana
Jack Dylan Grazer isFreddy Freeman
Freddy Freeman
Djimon Hounsou isThe Wizard
The Wizard
Faithe Herman isDarla Dudley
Darla Dudley
Grace Fulton isMary Bromfield
Mary Bromfield
Ian Chen isEugene Choi
Eugene Choi
Jovan Armand isPedro Peña
Pedro Peña
Marta Milans isRosa Vasquez
Rosa Vasquez

Permbledhje

Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala – SHAZAM! – që nga një djalosh 14-vjeçar, të shndërrohet në superheroin e rritur, Shazam.

Titulli origjinalShazam!
Vlerësimi IMDb7.1 votes
Vlerësimi TMDb7 3877 votes