Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) HD

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) HD

The game is afoot.Nov. 22, 2011 (USA)129 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Guy Ritchie
Director

Aktoret

Robert Downey Jr. isSherlock Holmes
Sherlock Holmes
Jude Law isDr. John Watson
Dr. John Watson
Jared Harris isProfessor James Moriarty
Professor James Moriarty
Noomi Rapace isMadam Simza Heron
Madam Simza Heron
Kelly Reilly isMary Morstan
Mary Morstan
Geraldine James isMrs. Hudson
Mrs. Hudson
Eddie Marsan isInspector Lestrade
Inspector Lestrade
Stephen Fry isMycroft Holmes
Mycroft Holmes

Pershkrimi

Sherlock Holmes dhe miku i tij Dr. Watson bashkojnë forcat për të kapur kundërshtarin më të frikshëm, profesor Moriarty-n.

Titulli origjinalSherlock Holmes: A Game of Shadows
Vleresimi IMDb7.5 354,405 votes
Vleresimi TMDb6.9 3205 votes