Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
She’s Lost Control (2014) HD

She’s Lost Control (2014) HD

Feb. 09, 2014 (USA)90 Min.N/A
Your rating: 4
5.6 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Jeta profesionale dhe personale e një psikologeje seksuale fillon të ndryshojë kur ajo fillon të punojë me një klient të ri.

TITULLI ORIGJINALShe's Lost Control
VLERSIMI IMDb5.3 621 votes
VLERSIMI TMDb5.6 13 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...