Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Shockwave (2017) DVD

Shockwave (2017) DVD

Shockwave Countdown To DisasterSep. 02, 2017
Your rating: 10
6.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Director

Aktoret

Permbledhje

-Kur një arme e rrezikshme rrezikon të shkatërroj token është ne duart e profesoreshës Kejt dhe familjes se saj ta ndalojnë atë…

Titulli origjinalShockwave Countdown To Disaster
Vlerësimi IMDb6.5 votes
Vlerësimi TMDb7 4 votes