Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Shot Caller (2017) HD

Shot Caller (2017) HD

Jul. 13, 2017 (Philippines)121 Min.R
Your rating: 0
10 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një gangster i sapo dalë nga burgu detyrohet nga drejtuesit e bandës së tij që të drejtojë një krim kundër bandës se dhunshme kundërshtare në rrugët e Kalifornisë së jugut.

Titulli origjinalShot Caller
Vlerësimi IMDb7.5 4,645 votes
Vlerësimi TMDb6.8 56 votes