Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Sket (2011) HD

Sket (2011) HD

Man's World. Sister's Hood.Oct. 28, 2011 (UK)83 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një grua e re sulmohet mizorisht  nga një bande famëkeqe të udhëhequr nga Trey , por 16 vite me von motra e saj e vjetër Kayla fillon të hakmirret dhe asgjë nuk mund ta ndaloj

TITULLI ORIGJINALSket
VLERSIMI IMDb4.9 1,445 votes
VLERSIMI TMDb5.4 9 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...