Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Slow West (2015) HD

Slow West (2015) HD

Wanted Dead or DeadApr. 16, 2015 (UK, New Zealand)84 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

John Maclean
Director

Aktoret

Permbledhje

Një djalosh skocez udhëton në Amerikë për të gjetur dashurinë e jetës së tij, duke tërhequr vëmendjen e një krimineli, i cili bëhet udhërrëfyesi i tij.

Titulli origjinalSlow West
Vlerësimi IMDb6.9 30,913 votes
Vlerësimi TMDb6.7 329 votes