Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Sniper: Reloaded (2011) HD

Sniper: Reloaded (2011) HD

Deep in the Congo, Marine... Peace Keeper... Killer.Apr. 26, 2011 (South Africa)91 Min.R
Your rating: 0
9.2 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Claudio Fäh
Director

Aktoret

Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
Richard Sammel isCol. Hans Jaeger
Col. Hans Jaeger
Chad Michael Collins isSgt Brandon Beckett
Sgt Brandon Beckett
Patrick Lyster isMartin Chandler
Martin Chandler
Annabel Wright isLieutenant Ellen Abramowitz
Lieutenant Ellen Abramowitz
Conrad Kemp isDustin Nelson
Dustin Nelson
Kayla Privett isKelli Van Brunt
Kelli Van Brunt
Ian Van Der Heyden isPatrick Mundy
Patrick Mundy
Rob Fruithof isJean Van Brunt
Jean Van Brunt
Nic Rasenti isVincent Capobianco
Vincent Capobianco

Permbledhje

I biri i një snajperi të njohur vendos për të gjurmuar me skuadren e tij disa mbjells droge ne Kongo ..

Titulli origjinalSniper: Reloaded
Vlerësimi IMDb5.4 6,308 votes
Vlerësimi TMDb5.3 38 votes