Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Sobibor (2018) HD

Sobibor (2018) HD

Based On a True Story That Changed The WorldMay. 03, 2018 110 Min.
Your rating: 0
8.3 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

“Sobibor” është film i bazuar në historinë e kampit të përqendrimit Sobibor gjatë luftës së dytë botërore…

Titulli origjinalСобибор
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb5.8 24 votes