Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Solis (2018) HD

Solis (2018) HD

The mission: survivalJun. 27, 2018 92 Min.
Your rating: 0
5.4 9 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Steven Ogg isTroy Holloway
Troy Holloway
Alice Lowe isCommander Roberts
Commander Roberts

Pershkrimi

Pas një aksidenti, një inxhinier i një kompanie minerare të asteroideve i duron kufijtë e skajshëm – si fizik ashtu edhe psikologjik – të mbijetesës njerëzore, i bllokuar brenda një anije shpëtimi e cila ka filluar ta humbas oksigjenin dhe është duke shkuar në drejtim të Diellit.

Titulli origjinalSolis
Vleresimi IMDb5.0 votes
Vleresimi TMDb6.1 8 votes