Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Son of Batman (2014) HD

Son of Batman (2014) HD

Vengeance runs in the blood.Apr. 20, 2014 74 Min.
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Stuart Allan isRobin / Damian Wayne (voice)
Robin / Damian Wayne (voice)
Thomas Gibson isSlade Wilson / Deathstroke (voice)
Slade Wilson / Deathstroke (voice)
Morena Baccarin isTalia al Ghul (voice)
Talia al Ghul (voice)
David McCallum isAlfred Pennyworth (voice)
Alfred Pennyworth (voice)
Xander Berkeley isDr. Kirk Langstrom (voice)
Dr. Kirk Langstrom (voice)
Sean Maher isNightwing / Dick Grayson (voice)
Nightwing / Dick Grayson (voice)
Dee Bradley Baker isMan-Bat / Joker / Man-Bat Commando (voice)
Man-Bat / Joker / Man-Bat Commando (voice)

Pershkrimi

Batmani ja mëson të birit rrugët e ti se si ka kaluar, dhe sfidat qe ka kapluar mundohet ta trajnojë në mënyrën me të sigurt, për të qen një djalosh i fuqishëm dhe krenar, deri sa ati i duhet të luftoj me ninxhat vrasës…

Titulli origjinalSon of Batman
Vleresimi IMDb6.7 votes
Vleresimi TMDb6.7 372 votes