Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Source Code (2011) HD

Source Code (2011) HD

Make Every Second CountMar. 30, 2011 (USA, Canada)93 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Duncan Jones
Director

Aktoret

Jake Gyllenhaal isColter Stevens
Colter Stevens
Michelle Monaghan isChristina Warren
Christina Warren
Vera Farmiga isColleen Goodwin
Colleen Goodwin
Russell Peters isMax Denoff
Max Denoff
Michael Arden isDerek Frost
Derek Frost
Jeffrey Wright isDr. Rutledge
Dr. Rutledge
Brent Skagford isGeorge Troxel
George Troxel
Craig Thomas isGold Watch Executive
Gold Watch Executive
Gordon Masten isConductor
Conductor

Pershkrimi

Një thriller aksion i cili përqëndrohet në një ushtar që zgjohet në trupin e një të panjohuri dhe zbulon që është pjesë e një misioni për të gjetur bombarduesin e një treni të udhëtarëve të Çikagos.

Titulli origjinalSource Code
Vleresimi IMDb7.5 403,583 votes
Vleresimi TMDb7.1 2240 votes