Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Standby (2014) HD

Standby (2014) HD

Nov. 14, 2014 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Alan, pas dështimit të dasmës së tij dhe pushimit nga puna, punon me të ëmën në aeroportin e Dublinit. Aty takohet me dashurinë e tij të parë, Alisën me të cilën kalon një natë plot me aventura. Një fund i lumtur apo i hidhur… Zbuloheni vetë!…

TITULLI ORIGJINALStandby
VLERSIMI IMDb5.8 votes
VLERSIMI TMDb6.3 20 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...