Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Step Sisters (2018) HD

Step Sisters (2018) HD

Stomp it like it's hotJan. 19, 2018 104 Min.
Your rating: 10
7.8 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Xhamila e ka jetën të planifikuar. Ajo është presidente e shoqërisë në universitet, kapitene e skuadrës së stepit, punonjëse në zyrën e drejtorit dhe në listë pritjeje për të hyrë në Harvard. Ç’mund të shkojë keq?

TITULLI ORIGJINALStep Sisters
VLERSIMI IMDb5.3 votes
VLERSIMI TMDb6.6 39 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...