Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Step Up (2006) HD

Step Up (2006) HD

Every Second Chance Begins With a First StepAug. 11, 2006 (USA)104 Min.PG-13
Your rating: 0
9.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Channing Tatum isTyler Gage
Tyler Gage
Jenna Dewan isNora Clark
Nora Clark
Mario isMiles Darby
Miles Darby
Drew Sidora isLucy Avila
Lucy Avila
Rachel Griffiths isDirector Gordon
Director Gordon
Josh Henderson isBrett Dolan
Brett Dolan

PËRSHKRIMI

Tyler Gage merr mundësinë e jetës, pasi që merr pjesë në garat shkollore , atij i ofrohet mundësia për të fituar një bursë dhe dhe një kërcim se bashku me valltaren tjetër Nora.

TITULLI ORIGJINALStep Up
VLERSIMI IMDb6.5 95,622 votes
VLERSIMI TMDb6.7 809 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...