Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Stolen (2012) HD

Stolen (2012) HD

Never steal from the world's greatest thief.May. 17, 2012 (USA)96 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Simon West
Director

AKTORËT

Nicolas Cage isWill Montgomery
Will Montgomery
Malin Åkerman isRiley Simms
Riley Simms
Josh Lucas isCab Driver
Cab Driver
Danny Huston isTim Harlend
Tim Harlend
Mark Valley isFletcher
Fletcher

PËRSHKRIMI

Një ish hajdut i çmendur fillon kërkimet për vajzen e tij të cilën e kanë rrëmbyer dhe e mbajnë peng në bagazhin e nje taksie.

TITULLI ORIGJINALStolen
VLERSIMI IMDb5.5 38,150 votes
VLERSIMI TMDb5.1 296 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...