Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Stop-Loss (2008) HD

Stop-Loss (2008) HD

The bravest place to stand is by each other's side.Mar. 28, 2008 (USA)113 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Ryan Phillippe isBrandon King
Brandon King
Channing Tatum isSteve Shriver
Steve Shriver
Josef Sommer isSenator Orton Worrell
Senator Orton Worrell
Timothy Olyphant isLieutenant Colonel Boot Miller
Lieutenant Colonel Boot Miller
Linda Emond isIda King
Ida King
Steven Strait isMichael Colson
Michael Colson

PËRSHKRIMI

Një ushtar veteran kthehet nga turneu i tij i detyrës të kryer në Irak, dhe mundohet qe te filloje nje jete te re por, urdhërohet në mënyrë arbitrare të kthehet në detyrë në terren nga ana e ushtrisë.

TITULLI ORIGJINALStop-Loss
VLERSIMI IMDb6.5 18,118 votes
VLERSIMI TMDb6.1 68 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...