Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Strangled (2016) HD

Strangled (2016) HD

Nov. 10, 2016 118 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Károly Hajduk isKovács Péter
Kovács Péter
Zsolt Anger isBóta nyomozó
Bóta nyomozó
Mónika Balsai isSzigeti Nóra
Szigeti Nóra
Eszter Csépai isSóskuti Ibolya
Sóskuti Ibolya
Péter Bárnai isSzirmai Zoltán
Szirmai Zoltán
Zsolt Trill isKatona Gábor ügyész
Katona Gábor ügyész

Permbledhje

Verejtje : Filmi përmban skena te renda dhune dhe nudiste .

Bazuar në ngjarjen e jetës reale, ky psiko-thriller është vendosur në Hungarinë provinciale të viteve ’60, kur një sërë vrasjesh të egra trondisin qytetin e vogël të Martfü. Një vrasës psikotik është në guxim, i cili vazhdon të vrasë gra të reja, ndërsa një njeri i pafajshëm akuzohet gabimisht dhe dënohet për krime që ai kurrë nuk mund të ketë kryer. Një detektiv i vendosur arrin në vendin e ngjarjes dhe së shpejti bëhet i fiksuar me rastin, ndërsa nën presionin e prokurorit për të parë një zë njeriu. Të mbërthyer në mbingarkese sociale sociale, politike dhe psikologjike të socialistëve hungarezë, shumë shpejt e gjejmë veten të përzihet në një rrjet të komplotit të ndërlikuar dhe dramatike shqetësuese.

Titulli origjinalA martfűi rém
Vlerësimi IMDb7.2 votes
Vlerësimi TMDb6.1 11 votes