Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Street Warrior (2008) HD

Street Warrior (2008) HD

Nov. 01, 2008 (USA)87 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Max Martini isJack Campbell
Jack Campbell
Max Perlich isGeorgie Bautista
Georgie Bautista
Valerie Cruz isMaggie Kuerner
Maggie Kuerner
Gary Kasper isTuck Baldus
Tuck Baldus

PËRSHKRIMI

Një veteran lufte i Irakut kthehet në shtëpi dhe e gjen të vëllain në koma pas pjesmarrjes së tij në një klub të nëndheshëm në të cilin kryheshin ndeshje të paligjshme.

TITULLI ORIGJINALStreet Warrior
VLERSIMI IMDb4.5 507 votes
VLERSIMI TMDb4 4 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...