Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Sundown (2016) HD

Sundown (2016) HD

Surrounded by hot girls in teeny bikinis, the guys are truly in heaven.May. 16, 2016 (Mexico, USA)103 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Maturantët Logan dhe Blejk pregatiten për pushimet më fantastike të verës, teksa ata udhëtojnë për në qytetin e bukur dhe ekzotik të Meksikës, Puerto Vajarta, duke shpresuar të lidhen me vajzat që pëlqejnë nga shkolla, por do të përjetojnë ndodhi dhe trazira që as nuk i kishin çuar nëpër mendje.

TITULLI ORIGJINALSundown
VLERSIMI IMDb5.5 970 votes
VLERSIMI TMDb5.9 19 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...