Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Super Troopers 2 (2018) HD

Super Troopers 2 (2018) HD

The mustache rides. Again.Apr. 20, 2018 100 Min.
Your rating: 0
8.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Kevin Heffernan isRodney Farva
Rodney Farva
Steve Lemme isMacIntyre '
MacIntyre '
Paul Soter isCarl Foster
Carl Foster
Lynda Carter isGovernor Jessman
Governor Jessman
Rob Lowe isGuy Le Franc
Guy Le Franc
Brian Cox isCaptain O'
Captain O'

Pershkrimi

Kur lind një mosmarrëveshje kufitare midis SHBA-së dhe Kanadasë, Super Trupa ngarkohet me krijimin e një stacioni të Patrullës së Autostradës në zonën e kontestuar…

Titulli origjinalSuper Troopers 2
Vleresimi IMDb6.5 votes
Vleresimi TMDb6.4 55 votes