Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Surrogates (2009) HD

Surrogates (2009) HD

How do you save humanity when the only thing that's real is you?Sep. 24, 2009 (USA)89 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Bruce Willis isTom Greer
Tom Greer
Radha Mitchell isJennifer Peters
Jennifer Peters
Rosamund Pike isMaggie Greer
Maggie Greer
James Cromwell isDr. Lionel Canter
Dr. Lionel Canter
Helena Mattsson isJJ the Blonde
JJ the Blonde
Boris Kodjoe isAndrew Stone
Andrew Stone
Devin Ratray isBobby Saunders
Bobby Saunders
Jack Noseworthy isMiles Strickland
Miles Strickland

PËRSHKRIMI

Është një botë ku njerëzit qëndrojnë në shtëpitë e tyrë dhe jetojnë midis robotëve. Një polic duhet të dalë nga shtëpia e tij për të hetuar disa vrasje. 

TITULLI ORIGJINALSurrogates
VLERSIMI IMDb6.3 155,096 votes
VLERSIMI TMDb5.9 1009 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...