Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Sweet Country (2017) HD

Sweet Country (2017) HD

Justice itself is put on trialJan. 25, 2018 113 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Bryan Brown isSergeant Fletcher
Sergeant Fletcher
Sam Neill isFred Smith
Fred Smith
Thomas M. Wright isMick Kennedy
Mick Kennedy
Ewen Leslie isHarry March
Harry March
Matt Day isJudge Taylor
Judge Taylor

Pershkrimi

Australia e 1920, drejtësia vihet në pyetje, kur një aburgjen i moshuar vret një Britanik në vetëmbrojtje dhe më pas arratiset. Një kolonel i vihet në ndjekje për ta kapur. Dy mendësi që përplasen, cila do të fitojë…

Titulli origjinalSweet Country
Vleresimi IMDb7.1 votes
Vleresimi TMDb7.4 17 votes