Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Sweet Home Alabama (2002) HD

Sweet Home Alabama (2002) HD

Sometimes What You're Looking For Is Right Where You Left It.Sep. 26, 2002 (USA)108 Min.PG-13
Your rating: 10
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Andy Tennant
Director

Aktoret

Josh Lucas isJake Perry
Jake Perry
Patrick Dempsey isAndrew Hennings
Andrew Hennings
Candice Bergen isMayor Kate Hennings
Mayor Kate Hennings
Rhona Mitra isTabatha Wadmore-Smith
Tabatha Wadmore-Smith
Fred Ward isEarl Smooter
Earl Smooter
Mary Kay Place isPearl Smooter
Pearl Smooter
Kevin Sussman isBarry Lowenstein
Barry Lowenstein

Pershkrimi

Një poete bie në dashuri me një student arti i cili anon më shumë nga stili i jetës bohemian dhe varësia e tij nga kokaina.

Titulli origjinalSweet Home Alabama
Vleresimi IMDb6.2 86,807 votes
Vleresimi TMDb5.9 322 votes